Vanite STUDIO
URODY

Henna oraz regulacja brwi

Henna oraz regulacja brwi

Czym jest henna?

Henna to nic innego jak delikatne farbowanie brwi oraz rzęs, której celem jest podkreślenie oprawy oczu, korekta, przyciemnienie czy też wypełnienie braków brwi oraz rozwiązanie problemu pań o jasnych włoskach, kiedy niejednokrotnie po zmyciu makijażu mamy wrażenie „ginących oczu i brwi”. Z pewnością dużym plusem wykonania henny jest fakt, że jest to zabieg niedrogi, a trwały (od 3 do 4 tygodni) dający rewelacyjne efekty, oszczędzając czas – zwłaszcza pań, które na co dzień się nie malują.

Jakie korzyści daje henna brwi?

Oprócz właściwości estetycznych henna posiada również właściwości wzmacniające i ochraniające włoski - gdyż pokrywa włoski pogrubiając je, wypełniając mikroskopijne ubytki we włoskach oraz nadaje im piękny blask.

Jak uzyskać bardziej wyrazisty efekt?

Pomoże depilacja woskiem. Wykonujemy modelowanie - depilację okolic brwi, co wpywa na poprawę efektu "henny". Oferujemy także depilację woskiem brody i wąsika.

Zapraszamy na zabiegi henny i depilacji woskiem nie tylko Panie ale i Panów z Konstantynowa Łódzkiego, Retkini, Rąbienia i okolic - Studio Urody VANITE w Konstantynowie Łódzkim, przy ul. Łódzkiej 3.