Vanite STUDIO
URODY

Zabiegi na ciało, twarz i dekolt - nowości

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jest dobrym rozwiązaniem przede wszystkim dla osób z niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej, borykających się z kompleksami związanymi z drobnymi mankamentami swojej figury.

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

W trakcie zabiegu lipolizy iniekcyjnej tkanka tłuszczowa pacjentki/pacjenta jest likwidowana poprzez podawanie zastrzyków z substancji, która prowadzi do rozpuszczania komórek tłuszczowych. W miejscach podania preparatu powstaje niewielki stan zapalny tkanki tłuszczowej, który jest efektem zamierzonym i wpełni kontrolowanym. Uwalniające się z komórek tłuszcze trafiają do krwi i są transportowane do wątroby, gdzie zostają poddane rozkładowi, a następnie są wydalane z organizmu.

Jak wygląda efekt po lipolizie iniekcyjnej możecie zobaczyć na facebooku...

 

Oczyszczanie wodorowe

Kot syberyjski

Oczyszczanie wodorowe to jeden z najlepszych sposobów na oczyszczanie skóry twarzy z niedoskonałości. Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem łączącym efekty tzw. zabiegów anty-aging z dotlenieniem, odżywieniem, rewitalizacją i oczywiście stricte oczyszczeniem skóry.

Na czym polega oczyszczanie wodorowe?

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzeniu pod skórę twarzy i okolic cząsteczek wodoru za pomocą strumienia wody o pod ciśnieniem. Podwyższone ciśnienie powoduje udrożnienie kanalików skórnych.

Wodór jest jednym z najmniejszych pierwiastków i może skutecznie przenikać do najgłębszych warstw naskórka. Penetracja wodorem umożliwia neutralizację wolnych rodników - szkodliwych dla skóry i przyspieszających procesy starzenia.

Zabieg oczyszczania wodorowego może być przeprowadzany praktycznie u każdego pacjenta i jest zalecany dla osób z cerą wrażliwą w przeciwieństwie do oczyszczania mechanicznego.

 

Stymulatory tkankowe

Lipoliza iniekcyjna

W kosmetologii stymulatory tkankowe używane są w celu poprawy kondycji skóry, redukcji zmarszczek, stymulacji produkcji kolagenu i elastyny.

Jak działają stymulatory tkankowe?

Stymulatory tkankowe przyczyniają się do poprawy jędrności i elastyczności skóry. Stosowane mogą być różne technologie, takie jak laseroterapia, radiofrekwencja, czy też substancje aktywne zawarte w kosmetykach.

Wszystkie metody stymulacji tkankowej mają na celu poprawę kondycji skóry, ale skuteczność może się różnić w zależności od rodzaju skóry, wieku pacjenta i innych czynników.

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z któregokolwiek z tych zabiegów zawsze warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą w dziedzinie kosmetologii.

i wiele innych zabiegów pielęgnacyjnych z oferty regularnej - zapraszamy!